Історія і досягнення UBM

2004

На базі підприємств, що входили до складу державної корпорації «Укрбудматеріали» створена інвестиційно-промислова група UBM (Українська Будівельні)

2005

Створено СП за участю міжнародної компанії «Quarzwerke» (Німеччина) для спільної розробки Глуховецького і Велико-Гадомінецкого родовищ первинних каолінів. До складу спільного підприємства увійшли ЗАТ «Глуховецький гірничо-збагачувальний каоліновий комбінат», ЗАТ «Глуховецький каоліновий завод», ЗАТ «Комюка».

2006

Створено спільне підприємство «Славута Холдинг» за участю фінської групи «Sanitec» з метою реконструкції та збільшення виробничої потужності комбінату «Будфарфор», а також для будівництва нового корпусу.У цьому ж році створено «Перліт груп» - СП за участю української компанії «Київська інвестиційна група» (КІГ). Спеціалізація нової структури - управління існуючим комплексом по видобутку і переробці перліту на базі ЗАТ «Берегівський кар'єр» (Закарпатська область), споруда заводу по спучуванню перліту (м.Кривий Ріг) та завершення робіт по введенню в експлуатацію ДСК за класифікацією перліту в Берегово.

2007

Придбання підприємства «Сантехпром» у м. Сімферополь, лідера з виробництва замково-залізних виробів в Україні.

2008

Створено спільне підприємство з бельгійською компанією «Sibelco» з видобутку кварцового піску - сировини для скляної промисловості. СП створено на базі діючого ЗАТ «Новоселівський ГЗК», в плані діяльності - розробка нового Берестовеньковского родовища кварцових пісків.

2009

Введення в експлуатацію ТОВ «Крівбасперліт» (м.Кривий Ріг) - виробника спученого перліту. Проект функціонує в рамках СП з «КІГ» на базі ЗАТ «Берегівський кар'єр».

2010

Реорганізація «Сантехпром» - виробника замково - скобяной продукції. В результаті змін виробництво збільшено на 20%, активно просувається новий бренд замків «СIZA».

2011

Введено в експлуатацію новий 6-й корпус на заводі «Будфарфор» (м. Славута). Збільшення обсягу виробництва санітарно-керамічної продукції дозволить зміцнити лідерські позиції ТМ «Коломбо» на ринку України.

2013

Підготовлені нові об'єкти інвестування, в тому числі створено підприємство ТОВ "Доломіне" (підготовлений до реалізації проект з розробки родовища доломіту в Житомирській області), Біляївський ГЗК (вивчено родовища і отримана ліцензія на видобуток каоліну в Запорізькій області), створено ТОВ "Форвард-інвест "(підготовлено до розробки родовище кварцового піску в Рівненській області)